Brand

Dobre rano, velice zajimave tema prukazove fotografie. Chtela jsem jen dodat i kdyz uz je pozde ze Chanita s tim pozadim mela pravdu. Ja jsem si tento informacni formular co se nachachazi na uradech vytiskla z jedne webove stranky. Uvadet ji nebudu z duvodu abych nedelala reklamu,jen na vase prani. Jenom by bylo dobre kdyby tady taky neco takoveho bylo co myslite pane Tomasi? Jinak si to tu musim vsechno poradne precist abych vedela jake fotoaparaty vlastnite. Souhlasim take s panem Paulem co se o foceni v minulosti a dnes tyce,jen si matne vybavuji kdyz jsem automatem chtela neco vyfotit a byla smutna ze ta fotka neni dobra a davala jsem vinu fotaku. A deda mi na to tenkrat rekl ze vada neni ve fotaku,protoze i dobry fotograf dokaze obycejnym fotakem udelatprofesionalni fotku. Digital je dobra vec,ale ja mam rada i zrcadlovku z toho duvodu ze se vic tesim na to jak me ty fotky vysly. Jedine co mi chybi je asi lepsi objektim,vzdycky stojim asi tak pul hodinu u jedne vylohy a koukam na objektiv za 39 990 euro a asi se budu jeste hodne dlouho jen koukat,mozna cely muj zivot:). Takze neni to vadou fotoaparatu,ale je to v nasich rukou. A jeste jsem chtela napsat,ze i kdyz jsem tu teprve od vcerejska tak nejaky ten srazik by byl prijemny. zatim pa Lucie