Brand

Carolafelsen

Josef Plaček

99.6 %

Zhlédnutí1963

Líbí se3

Oblíbená0

Popis fotografie

Publikováno: 13.8.2016

Potřeboval jsem změnu, vyčistit hlavu.

 

Tak jsem se po dvou letech opět vydal do Česko-Saského Švýcarska, tentokrát však v létě a mimo jiné také na místa, kam jsem ještě nezavítal, sic jen na víkend, ale i to bohatě stačilo, abych si srovnal myšlenky, a také to mělo za následek, že jsem se pár dní po návratu zbavil velké a těžké DSLR a vydal se kapánek jiným směrem.

 

Každopádně tento snímek je jediný, který jsem při svém putování lesy mezi skálami pořídil. Je z notoricky známého a nádherného místa, z vyhlídky Carolafelsen.

 

Chvíli před západem slunce jsme ještě s jedním fotografem na dané lokalitě pobíhali po skalách sem a tam, hledajíce nejvhodnější kompozici, až z nás museli mít nad námi stojící turisté celkem srandu.

 

Já osobně jsem měl o podobě snímku celkem jasno od začátku, jen jsem se nemohl rozhodnout, z kterého že to kamene bude mít snímek tu správnou perspektivu a nakonec jsem se ještě obával, aby mi slunce neuteklo ze záběru.

 

Nakonec vše vyšlo, jak mělo, jen ty mraky se nám trochu více rozplynuly.

 

Dokonce jsem se rozhodl přenocovat přímo na vyhlídce, protože zde překvapivě vůbec nefoukalo a předpověď slibovala noc bez deště, takže ani přístřešku, který by se zde stavěl spíše s obtížemi, nebylo třeba, a tak jsem si užil noc krásně pod širákem a probudil jsem se do zataženého rána, kdy později začalo pršet a já se dál sám toulal po skalách v tomto pochmurném počasí.

 

Snad se Vám moje historicky poslední fotografie pořízená DSLR bude líbit.

 

Více na:

www.josefplacek.cz

 

Kategorie: Krajina

Další fotografie autora Josef Plaček

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení fotografie

Fotografii má v oblíbených 0 lidí