Brand

Pořád málo času, ale přece jenom slíbený test toho Reginfoto. První velice dobrý dojem je z webu, zakázkový systém je super a má možnosti, které jsem jinde zatím neviděl. Dá se tam fotka plus jeden rozměr požadovaného tisku, druhý rozměr se dopočítá. Pokud se člověk potřebuje dostat do nějakého celkového rozměru, třeba kvůli rámečku, tak se tam ty celkové rozměry dají napsat taky a systém doplní symetricky potřebné okraje nebo ořez. S tím se ještě dá posouvat, takže můžete třeba hodit širší okraj dole a podobně. Systém zobrazuje ikonku s komentářem podle toho, jestli je rozlišení fotky dostačující pro tisk v té zadané velikosti. Pak se tam zakliká pár věcí jako kvalita tisku atd. a rovnou vyskakuje cena. Funguje to super, fotky se tam dají přidávat a odebírat, měnit jejich rozměry a hlavně ty rozměry můžou být jaké chcete, na milimetry, takže přesná fotka pod sklo na stole :-) - žádný problém. Napsal jsem jim tam do poznámky, že chci být při zpracování fotky, což dodrželi a počkali na mě. Je to v baráku Vichr na Uhelné v Brně, zvenku trochu ošumělé ale vevnitř je velice příjemné prostředí a perfektní lidi. Byl tam nějakej chlápek a holka a s oběma to byla docela sranda, což by sice nebylo k ničemu, pokud by fotky vyšly blbě, ale ty fotky jsou taky perfektní. Šlo o tři zkušební fotky - jedna černobílá. Ukázali mně na monitoru jak to bude vypadat po tisku, trochu jsme dotáhli kontrast a výtisk je naprosto super - fakt nepřeháním. IPF8100 prostě UMÍ černobílé fotky. V barvě taky žádné námitky, tělové odstíny vyšly, příroda ("nebe-zeleň") aspoň podle mých měřítek velice uspokojující, kontrastní, dobrá kresba. Servis, komunikativnost - perfektní. Papíry používají Canon. Ještě jsem dostal bonusové pivo - prej mají právě takovou akci, na kterou sice nemám nárok, protože jsem neutratil dost peněz, ale smáli se že ten obrat určitě udělám někdy příště. Tak jo, za třičtvrtě hodiny jsem byl doma - nemám to daleko - a fakt spokojenost, Brňákům a dojíždějícím doporučuji testnout. Janso.