Brand

Články

Blog

Jak fotit portrétní fotografie?

Nejste si jistí, jak správně zvolit studiové světlo na fotografování portrétu, nebo figurální fotografie? Jaké fotopozadí je vhodné, nebo který si vybrat? Pak je tento článek určen právě vám.

Jak vykouzlit dokonalý úsměv v Gimpu aneb rovnáme křivý chrup

Chcete vykouzlit dokonalý úsměv, vybělit zuby, nebo dokonce narovnat chrup? Dnešní tutoriál je tu právě pro vás!

Jak na úpravu světel a stínů v Gimpu

Světla a stíny jsou jednou z velmi důležitých součástí fotografie. V dnešním tutorialu si ukážeme, jak doladit v Gimpu, to co se nám nepodařilo zachytit fotoaparátem. Hra světel a stínů může začít!

Jak na vinětaci v Gimpu

Vinětace je v dnešní době velmi často používaný kreativní nástroj pro úpravu fotografií. Ačkoliv je to původně vada objektivu, používá se ve foto editorech pro zajímavější vzhled fotografie. V dnešním tutorialu si ukážeme, jak tohoto efektu dosáhnout rychle a snadno v Gimpu.

Vypisujeme nové fotografické kurzy i v Brně

V dubnu a květnu jsme pro vás připravili širokou nabídku zajímavých fotografických kurzů. A jelikož jsme měli velkou poptávku z Moravy, pořádáme nově foto kurzy i v Brně. Máme k dispozici plně vybavený ateliér se zázemím, venku pak zajímavé exteriéry. Navíc na naše kurzy můžete…

Jak udělat z ložnice ateliér v 90 sekundách (video)

Jak přeměnit svou ložnici na vybavený ateliér a zpět během 90 sekund? Odpověď dává fotograf James Burger, jenž natočil krátký videoklip, který vše krok za krokem dokumentuje. Na opravdu zajímavé video se můžete podívat v našem článku.