Brand

Maryla


Registrován: 21.5.2007

530156
0
1074
Blog

Něco o Igráčcích

Už nějakou dobu se věnuji focení Igráčků - protože je možné, že někomu ten název nic neříká, je načase trochu mé plastové fotomodely (a modelky) trochu přiblížit :)

Blog

O abstrakci

po přečtení tohohle návodu, si třeba leckdo pomyslí "co všechno lidé nefotí ?!?" Ale taky se to třeba bude někomu hodit pro inspiraci, za chvíli jsou tady dlouhé zimní večery a potom každý nápad na focení se může hodit :)

Blog

Jak vytvořit na fotce zajímavé pozadí III

Na rozdíl od předešlých dvou dílů tohohle seriálu, v tomto článku nepůjde o focení abstrakce, ale o focení květin. A je tu ještě jeden rozdíl: tohle focení je trošku fyzicky náročnější.

Blog

Tisíc a jedna podoba života - výzevní výběr

Měsíce na kalendáři se vyměnily a to přináší tradiční výzevní výběr mého autorství

Blog

Jak vytvořit na fotce zajímavé pozadí II

Někdy v polovině minulého roku jsem tady do blogu napsala článek o focení špekáčku ;) Článek se jmenoval: "Jak vytvořit na fotce zajímavé pozadí", tenhle článek je, jak je patrné z názvu, tak trochu pokračování.

Blog

Svět po soumraku - výzevní výběr

Už je to pár dní co skončila dubnová výzva a opět jsem se rozhodla sepsat výzevní výběr, tentokrát to bylo docela náročné, protože fotek bylo málo a kupodivu výběr z mála je těžší.

Blog

Jak jsem zase jednou fotila abstrakci

Jedna moje fotka vzbudila ve fotogalerii nečekaně (pro mně;) kladné ohlasy. A taky dotazy: "co to na té fotce vlastně je?". Rozhodla jsem se odpovědět na ně sepsáním návodu (už jsem dávno žádný nepsala). Třeba se to někomu bude hodit pro inspiraci.

Blog

Rozostřeno, rozmazáno - výzevní výběr

Po skončení únorové výzvy, jsem do blogu napsala článek s výběrem fotek, které mně nejvíc zaujaly. Protože mi nikdo nenaznačil abych víckrát nic takového nepsala je tady další výzevní výběr.

Blog

Obyčejné věci neobyčejně

Tak nám před pár dny skončila únorová výzva, nevím sice co mně k tomu vedlo, ale rozhodla jsem se vybrat několik fotek, které mně zaujaly. Takže tohle je můj zcela soukromý, naprosto subjektivní, nikým neovlivněný výběr.