Brand

Stahujte novou verzi Zoner Photo Studio pro Android

zps16_ikona_16_200px.jpgJiž nyní můžete stahovat do svého Android zařízení novou verzi editoru Zoner Photo studio. Pokud jej nemáte, jedná se o jednoduchý editor fotek, který je k dispozici zdarma.

Nová verze je nyní rychlejší díky podpoře více jader, nabízí novou funkci převodu do černobílé a má již plnou podporu práce s chytrými televizemi.


Podporu zařízení Chromecast společnost ZONER avizovala již před měsícem, v aplikaci se chová stejně jako spojení přes technologii DLNA. Stačí se mobilem či tabletem připojit na síť wifi sdílenou s chytrou televizí. Pak můžete promítat kdykoliv fotografie z libovolného uložiště přímo na televizi.

Zásadní novinkou je také podpora více jader a nových instrukčních sad. Mobilní aplikace je tak plynulejší a pokročilé úpravy až 8x rychlejší. Vlastníci mobilních zařízení se systémem Android 4.4 ocení také četná vylepšení prostředí, které nová verze Zoner Photo Studia nabízí.

Poslední významnou novinkou je nová funkce Černobílá. Ta umožňuje převádět fotky na černobílé verze pomocí barevných kanálů, ale přitom ovládání je velmi snadné díky jednomu posuvníku. Stačí posouvat vlevo / vpravo a sledovat výsledek.Zoner Photo Studio lze bezplatně stáhnout přímo z Google Play, k jejímu spuštění potřebujete operační systém Android 4.0 nebo novější. Aplikace je lokalizovaná do sedmi jazyků včetně češtiny.

Štítky: editace

Diskuse

Ľuboš

10.3.2014 16:30

Uprava fotiek na tablete/mobile? Bolestiva predstava

Tomáš

10.3.2014 17:47

V době kdy Adobe má funkční verzi Lightroomu pro android zařízení si nemyslím, že je to zcela mimo. Kdoví, třeba se brzy setkáme s tablety které budou mít kvalitní displeje s věrnými barvami.

Ľuboš

10.3.2014 22:22

Mne by sa pacilo keby taky tablet robil priamo adobe v spolupraci s nejakou skusenou spolocnostou napriklad wacom. Mne by sa pacil graficky tablet kde by sa zobrazoval realny obraz z photoshopu a nemusel tak odhadovat kde trafim stetcom.

Tomáš

10.3.2014 22:49

Wacom už takové tablety má (řada Cintiq), jsou velmi drahé, ale věřím, že časem hodně zlevní a už to nebude luxusní zboží.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Další články z kategorie Novinky

Všechny články kategorie

Nová edice presetů a profilů pro Lightroom a Camera RAW

Po půl roku intenzivního vývoje mám pro všechny fotografy dobrou zprávu. Podařilo se mi vyvinout zcela novou edici profilů, které…

17.3.2020

Tomáš

Novinky Manfrotto: zajímavé batohy řady Advanced2, RedBee a stativy GT XPRO

Pokukujete po novém batohu či brašně? Pak by vás mohla zaujmout nová řada profesionální batohů a brašen Manfrotto Advanced, ve…

1.10.2019

Tomáš

Nikon představuje nové fotoaparáty Nikon Z6, Z7 a nové objektivy

Společnost Nikon představuje nový systém fotoaparátů s bajonetem Nikon Z a uvádí dva fotoaparáty mirrorless s obrazovým polem ve…

23.8.2018

Tomáš

Novinky Tamron: 70-210mm f4 Di VC USD a TAMRON 28-75mm Di III RXD

Společnost Tamron představila dva zcela nové objektivy. Prvním z nich je zoomový teleobjektiv 70-210mm f/4, který nabídne…

22.2.2018

Tomáš

FUJIFILM X-H1: představení

FUJIFILM představil nový systémový kompakt s APSC snímačem.

17.2.2018

Michal Kroupa

Aktualizace: Lightroom Classic CC v7.2 / CC v1.2

Společnost Adobe dnes vydala novou aktualizaci pro obě současné verze Lightroomu. Nový Lightroom Classic CC v7.2 přinese…

13.2.2018

Tomáš