Brand

Už letim...

Rampa

97.9 %

Zhlédnutí1802

Líbí se7

Oblíbená2

Popis fotografie

Publikováno: 26.7.2015

Kategorie: Ostatní

Další fotografie autora Rampa Rampepurda

Diskuse

Stanislav Lepič

26.7.2015 14:11

Potěšilo. : ) Jak by ale bylo možné dojít zralosti, pokud by nepředcházelo období ne-zralosti? I to "handrkování", jakkoliv může působit naivně, má svůj smysl a svůj čas, svoji zkušenost, kterou nelze přeskočit. Ať tedy žije pídi-masa. Cesta je dlouhá. ; )

Mira Kvita

26.7.2015 17:17

wink

Rampa

26.7.2015 17:58

Ahoja Staníku, ovšem ovšem nic proti vývoji ani proti handrkování Ěmezšťanů, (když jeto baví) vývoj každopádně potřebuje čas...hodně času...dokonce jsem přesvědčen, že tak za milion let už bude spousta současných problémů vyřešená. Tedy spíš jsem optimista. Takže jen ať si dělají pěkně svoje pokusy a omyly ať mají zčeho spět až možná i vyspět smile ...a dost možná se časem ukáže, že to ani vlastně bez handrkaček vůbec nejde, ani to nelze vyloučit, nicméně rád bych se vydal na cestu za oněco vyvinutějšími a zkušenějšími víš abych viděl kam ten vývoj vlastně vede a zdali nejsou i jiné cesty vývoje - "možná se dá nejprve vymyslet barevná televize a pak teprve černobílá" ikdyž toby byl vlastně spíš závoj než vývoj žejo. Jen si myslim, že s naší Ěmezskou úrovní intelektu můžu být užitečný jen jako potrava což bych si moc nepolepšil a nebo roztomilé domácí zvířátko na hraní... a tobych bral wink díky za komentík parde...laughing

Martin

26.7.2015 20:51

človeče, totální retro ty jo... úplně na mě z toho obrázku dýchla první polovina 90. let

Stanislav Lepič

26.7.2015 21:40

: ) Tak ono je to nejspíš zas tak moc nebaví, ale přece jen je snazší opakovat to, co už Ěmezšťanovi tak nějak jde a je to časem (pro)věřené, žité-za. Změna, to je takový krok do ne-z-náma a to (si) pak jeden (i více) může na-b(í/ý)t. Zkrátka je to výzva. Věřím ale, že dostanou tolik času, kolik budou potřebovat. No a i kdyby to z nějakého důvodu nevyšlo, netřeba smutnit, to co už pro-životili nebude nikdy ztraceno. Každý přece ví, že důležité výsledky je třeba prů-běžně ukládat. Kdo se bojí, ten to klidně uloží co nejdřív. Ti s větší dávkou důvěry si mohou dát načas a uložit až když toho mají víc. ; ) Mám takový ne-od-bytný(?!?od-čeho-tedy-je?) pocit, že čím dál víc Ěmezšťanů c(í)tí potřebu se vydat kamsi na cestu. Jsou totiž na cestě tak dlouho, že si ji přestali u-vědomovat(!), ale pak vždy zase vy-cítí směr a jdou dál ... asi je to ve (vz)duchu planety Ěmez. : ) I intel-ekt je třeba prožít, vstřebat a třeba zjistit, že význam tohoto nástroje, byť je užitečný a má svůj smysl, byl zbytečně upřednostňován. Z Ěmezu doporučuji spíš kratší vý-lety (bez nutnosti mezi-ukládání) pro načerpání in-spirace, dochází-li jednomu Dech. Přeji Ti tedy šťastnou cestu a nezapomeň na nás, Ěmezšťany. Cesta je přec nebe-s-péčí. ; )

Stefan

26.7.2015 22:40

laughing

Lukáš

26.7.2015 22:41

Povedené, vtipné a zároveň poučné :) Jako vždy originální.

Občas bych se také nejraději vydal pryč a nechal Emezi daleko za sebou. Ale i když by mě cesta za hranice soustavy směrem k vyspělým civilizacím lákala jako nic jiné - tak si na druhou stranu říkám, co se stane s Emezšťany pokud bychom utekli a nechali tu jen naše problémy? Když svým způsobem rozum uteče - nikdy nedospějí a nebudou se moci vyvinout ;)

Rampa

26.7.2015 23:01

Martine - dík za nákuk, sem rád že také někdo cítí tu kultovní náladu té doby a atmosféry...když se stim tenkrát Lukas vytasil :)  Ano Staníku krásně jsi zde slova na-kla-dl laughing  Štéfo rád tě zase vidim... a Luki opravdu těžko nesouhlasit s tvou myšlenkou ...řešení coby bylo ideální pro všechny opravdu není a jentak nebude snadné avšak naštěstí se jedná jen a pouze o smyšlený příběh jedné fotografie a navíc eště z druhého konce vesmíru, takže nám tady naštěstí určitě nic takového nehrozí... innocent wink díky všem a dobrou noc...

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení fotografie

Fotografii má v oblíbených 2 lidí